Wikipedia запускає онлайн-гід для мандрівників Wikivoyage

11 січня 2013 в 14:17

До фонду Wikimedia Foundation, який підтримує роботу найбільшої онлайн енциклопедії "Вікіпедія", приєднався проект "Вікігід" про подорожі. На ньому представлена довідкова інформація про міста і країни світу, розмовники, маршрути та інші матеріали.

Wikipedia_mini_globe_handheld.jpg
Wikipedia запускає онлайн-гід для мандрівників
gorod55.ru

Некомерційна організація Wikimedia Foundation, яка заснувала Wikipedia, запускає онлайн-гід для мандрівників Wikivoyage.

Офіційно сайт запрацює 15 січня. Інформацію на ньому зможе публікувати будь-хто охочий. Про плани щодо запуску цього ресурсу стало відомо у серпні, його тестова версія почала працювати в листопаді.

Як заявив засновник Вікіпедії Джиммі Вейлз, сайт не призначений для отримання матеріальної вигоди, тому реклама на ньому буде відсутня.

На сайті буде публікуватися стандартна інформація про готелі, ресторані і кафе, поради мандрівникам.

"Wikivoyage - це проект зі створення вільного, повного, сучасного та надійного гіда для мандрівників у всьому світі. Де б мандрівники не зустрічалися, вони обмінюються інформацією про різні місця. Ми хочемо зробити процес простішим і залучити до нього більше людей", - йдеться у повідомленні на сайті ресурсу.

Читайте також:

Відвідувачі україномовної Вікіпедії в 2012 році цікавилися Україною і Тарасом Шевченком, російськомовної - Росією і порносайтами

Британських піарників зловили на редагуванні Вікіпедії

Зареєстровано 100 000-ного автора української "Вікіпедії"

Українці читають англійську Вікіпедію частіше за українську

За матеріалами: cnet.com
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...