Топ Новини

Wikileaks відключили доменне ім'я

14 січня 2011 в 12:25
Американський сервіс EveryDNS.net, який надає послуги DNS більш ніж мільйону сайтів, відключив підтримку доменного імені для проекту WikiLeaks.

Американський сервіс EveryDNS.net, який надає послуги DNS більш ніж мільйону сайтів, відключив підтримку доменного імені для проекту WikiLeaks.

Тепер сайт проекту недоступний для користувачів. За інформацією на Twitter-еккаунті проекту, сайт "убитий американським сервісом EveryDNS.net", який надає послуги DNS. За заявою WikiLeaks, підставою для цього стали численні DDOS-атаки на сайт.

EveryDNS.net повідомляє, що компанія надавала сайту DNS-адреси до 2 грудня і що зараз надання послуг сайту перервано відповідно до правил сервісу.

"WikiLeaks.org став мішенню декількох DDOS-атак, які можуть завдати шкоди стабільності сервісу EveryDNS.net, який забезпечує доступ до більш ніж 500 тис. сайтів", - стверджують у EveryDNS.net.

DNS (система доменних імен) - комп'ютерна розподілена система для отримання інформації про домени. Найчастіше використовується для отримання IP-адреси по імені хоста (комп'ютера або пристрою), отримання інформації про маршрутизацію пошти, обслуговуючі вузли для протоколів у домені.

Розподілена база даних DNS підтримується за допомогою ієрархії DNS-серверів, що взаємодіють за певним протоколом.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...