Топ Новини

WikiLeaks помилково «злив» імена своїх інформаторів

1 вересня 2011 в 06:00
Через випадкову помилку скандально відомий ресурс наразив на небезпеку людей, які передавали йому секретні матеріали.

При опублікуванні таємних документів Держдепу США, автори сайту WikiLeaks забули видалити з файлів імена людей, які надавали сайту конфіденційну інформацію. Тепер багатьом політикам, журналістам і людям, близьким до дипломатичних кіл, загрожує небезпека.

Значна кількість інформаторів WikiLeaks проживають на Близькому Сході і країнах Азії, на багатьох із них за розкриття державної таємниці чекає смертна кара.

За кілька днів до події Джуліан Ассанж оголосив, що на сайті WikiLeaks з'являться більше 100 000 раніше не опублікованих документів і листів, вкрадених з архівів Держдепу США.

Раніше всі дані, що публікувалися на сайті піддавалися обов'язковій редактурі, але цього разу цього чомусь не сталося.

Незважаючи на те, що деякі політики заявили, що з подивом виявили свої імена у документах WikiLeaks, автори ресурсу намагаються спростувати інформацію про те, що разом із секретними документами на сайті з'явилася інформація і про людей, які їх надали.

 

Нагадаємо, гучний скандал навколо WikiLeaks вибухнув наприкінці минулого року після публікації на сайті документів дипломатичної служби США. У документах, викладених на WikiLeaks 29 листопада, містяться, зокрема, вельми невтішні вислови на адресу світових лідерів.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...