Топ Новини

Volkswagen «вдягли» в броню

13 січня 2012 в 09:19
Наприкінці грудня компанія «Порше Україна» презентувала громадськості переобладнані для інкасаторської служби автомобілі Volkswagen. Можливості броньованих машин оцінили представники вітчизняних банків, поставивши німецькій техніці найвищий бал.

Сьогодні інкасаторські послуги в Україні надають більше 20 банків. Залежно від розмірів фінустанови парк інкасаторської техніки нараховує від 10 до 600 машин. Поки що до інкасаторських авто не було жодних спеціальних вимог. Але відповідно до постанови Нацбанку України вже з 2015 року всі вони повинні бути броньованими. Тому пошук надійних броньованих авто для банківських структур сьогодні як ніколи актуальний.

Серед небагатьох автомобільних брендів, які можна бронювати, Volkswagen посідає особливе місце. «Для бронювання використовуються лише автомобілі, які мають спеціально розроблену посилену ходову систему, підвищену вантажопідйомність та надміцні силові агрегати, - говорить Олег Басюк - заступник директора компанії REFORM, яка виготовляє спеціалізовані та броньовані авто. - Комерційний ряд Volkswagen якнайкраще відповідає цим вимогам».

Сьогодні компанія REFORM переоснащує такі автомобілі сімейства Volkswagen, як Transporter GP, Caddy GP, Crafter GP і Amarok. Під час переоснащення кузов автомобіля бронюється міцною високолегованою сталлю, а скло базового автомобіля замінюється на куленепробивне. В деяких моделях Volkswagen, як наприклад, Transporter і Caddy, встановлюється інкасаторський сейф. Усі бронематеріали проходять державну процедуру випробувань із наступною сертифікацією.  

Бойове хрещення автомобілі сімейства Volkswagen пройшли прямо на очах у присутніх, під час балістичних випробувань. Броньовані машини перевіряли на міцність за допомогою справжніх рушниць. Від гучних пострілів у публіки перехоплювало дух. Але коли дим розсіювався, всі бачили, що куля, створивши на склі хитромудре «павутиння», анітрохи не чіпляла удаваного пасажира.

«Сьогодні на службі українських інкасаторів перебуває вже більше півтисячі комерційних автомобілів Volkswagen, - повідомила керуюча відділом збуту комерційних автомобілів «Порше Україна» Ірина Віслінська. – Вже отримані заявки на 2012 рік. А після наочної демонстрації суперможливостей Volkswagen, ми очікуємо ще більшого злету продажів броньованих авто». 

ТОВ «Порше Україна» - генеральний імпортер автомобілів Volkswagen та Audi в Україні

Компанія належить Porsche Holding GmbH

Київ, вулиця Колекторна, 1

+380 /44/ 492 97 27 - 1035
+380 /44/ 492 97 27 - 1012
Olena.Angelova@porscheukraine.com.ua

www.volkswagen-nfz.com.ua

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...