Топ Новини

Vodafone Україна представив три тарифних плани

17 листопада 2015 в 13:16

Тарифний план з 5 Гб мобільного 3G-інтернету обійдеться всього лише в 90 грн/місяць.

Vodafone
Чинні абоненти "МТС Україна" зможуть перейти на нові тарифи Vodafone
Vodafone

Оператор мобільного зв'язку Vodafone представив в Україні перші тарифи.

"Тарифи, які вводяться з сьогоднішнього дня, є більш прозорими, нетоксичними: без "кліків" і "гудків". Це відповідає політиці компанії Vodafone, яка повністю спрямована на клієнта. Нові тарифи краще і з точки зору вашого бюджету, витрат клієнта", - розповів генеральний директор Vodafone Україна Олег Проживальський.

Абонентам запропоновано три тарифних плани - Red S, M Red або Red L - з абонентською платою від 30 до 90 гривень/місяць залежно від обсягів мобільного 3G-інтернету (500 Мб, 2 Гб і 5Гб відповідно), кількості SMS, MMS і хвилин для дзвінків на номери інших операторів. У пакет послуг в будь-якому з тарифів лінійки входить безлімітний голосовий зв'язок всередині мережі. Також користувачі Vodafone M Red і Red L отримають безлімітний доступ до популярних соціальних мереж і мессенджерів - Facebook, Instagram, Twitter, Viber і WhatsApp. Вартість 3G-інтернету понад розрахованої пакетного кількості становить 10 гривень за 500 Мб, що значно дешевше розцінок конкурентів.

"У перших українських тарифах Vodafone ми спираємося на три принципи. Перше – це прості тарифи, якими просто користуватися. Все що потрібно абоненту, це тільки вставити SIM-карту в свій телефон. Другий принцип – "все включено", в будь-якому з пакетів є всі необхідні клієнту послуги. І третій, абсолютно новий для України принцип, який не розділяє світ зв'язку на країни, а дозволяє користуватися зв'язком в Україні і ще в 15 країнах Європи з домашнім тарифами, а також при дзвінках в 62 країни світу", – відзначає директор з маркетингу Vodafone Україна Олег Штахетин.

nfhs
Vodafone

Окремо варто відзначити послугу "Роумінг, як вдома", завдяки якій українські абоненти Vodafone можуть користуватися домашніми тарифами в 15 роумінгових країнах Європи: Польщі, Італії, Німеччини, Чехії, Іспанії, Португалії, Угорщині, Ірландії, Великобританії, Греції, Нідерландах, Албанії, Румунії, Туреччині та на Мальті. Наприклад, при замовленні роумінгового тарифу Red S вартістю 90 грн, абоненти отримають безлімітні дзвінки між українськими абонентами Vodafone і "МТС Україна", 500 Мб мобільного інтернету, а також 30 SMS, MMS і хвилин на всі мережі України і країн Європи в мережі Vodafone. Для країн СНД роумінгові тарифи не діють, оскільки вони не входять в мережу Vodafone.

При відключеній послугу "Роумінг, як вдома", у разі реєстрації в мережі Vodafone (країни Vodafone) і будь-якої мережі у Польщі, автоматично підключаються щоденні платежі і тарифи. Вартість дня користування становить 30 грн, завдяки чому абоненти зможуть спілкуватися в мережі Vodafone і МТС-Україна, а також по Європі за 50 копійок/хвилина.

Дзвінки в службу підтримки за кордоном оператор зробив безкоштовними.

Чинні абоненти "МТС Україна" зможуть перейти на нові тарифи Vodafone. Для цього потрібно набрати *730#, *750# або *790# — залежно від обраного тарифного плану.

Також з понеділка, 16 листопада, за 50 гривень можна придбати стартовий пакет Vodafone з тарифним планом Red S. Для активації пакета достатньо здійснити перший дзвінок. Вибраний обсяг послуг в будь-який момент можна збільшити, просто доплативши різницю між пакетами послуг.

Читайте також: "МТС Україна" запустила власну мережу 3G в Ужгороді

Раніше повідомлялося про те, що з 16 жовтня "МТС Україна" надає послуги під брендом Vodafone – британського оператора мобільного зв'язку, з яким домовився про розширення співпраці. Планується, що Vodafone і "МТС Україна" незабаром запустять цілий спектр технологічно нових сервісів.

 

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • GVadimG 17 ноября, 17:53 Вы предупреждайте сразу о том, что 3G будет через месяц. Vadafon начинает с лохотрона. Я подключил с меня сняли 90 грн, 3G нет. Оператор вежливо правда говорит, что 3G ,будет через месяц, но я могу звонить за границу минуты бесплптно, а остальное у меня и в обычном пакете было. Заграницу не кому звонить, будем ждать месяц и чувсвовать , что тебя помимо правительсва еще и Vadafon имеет,,А я надеялся что БРИТАНЦЫ, а они матерей наших Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...