Топ Новини

Власникам офіційного Lexus доступні унікальні програми

31 жовтня 2011 в 08:21
Власникам автомобілів Lexus, які було придбано в офіційній дилерській мережі Lexus в Україні, доступні унікальні програми, послуги та сервіс найвищого рівня. Офіційні дилери Lexus в Україні пропонують своїм клієнтам програми «Лексус Консьєрж» і Lexus Assistance, покликані забезпечити максимальне задоволення від володіння автомобілем Lexus.

«Лексус Консьєрж» - це професійна служба, яка в цілодобовому режимі виконує всі доручення клієнтів, наприклад надає інформацію про розклад сеансів у кінотеатрах, про результати спортивних змагань, про розклад авіарейсів і багато іншого. Якщо необхідно забронювати номер у готелі, викликати водія чи замовити квіти, висококваліфіковані фахівці служби «Лексус Консьєрж» зроблять все можливе, щоб забезпечити якісний сервіс і заощадити цінний час клієнта. Скористатися всіма перевагами служби «Лексус Консьєрж» може кожен власник офіційного автомобіля Lexus. Для цього необхідно подзвонити в єдину інформаційну службу Lexus на території України за номером 247 з особистого мобільного телефону (з номерів мобільних операторів на території України) та вказати номер своєї картки «Лексус Консьєрж», яку отримують всі власники офіційних автомобілів Lexus. Послуга надається протягом 3-х років з моменту передання автомобіля першому власнику.

Усі власники офіційних автомобілів Lexus також можуть скористатися перевагами програми Lexus Assistance, яка діє на території України і понад 30 країн Європи. Ця унікальна програма цілодобової допомоги в дорозі, до послуг якої належать: дорожній сервіс, послуги евакуатора, розміщення в готелі, прокат автомобіля, послуги водія, доставка запчастин і багато іншого. Що б не трапилося в дорозі, для отримання допомоги лише необхідно зателефонувати до цілодобової служби Lexus Assistance за номером 044 495 62 06.

Серед інших переваг, які отримують власники офіційних автомобілів Lexus: трирічна гарантія від виробника, адаптація авто до вітчизняного клімату і доріг, офіційне походження кожного автомобіля, технічний і документарний супровід, повний спектр послуг з технічного обслуговування автомобілів, можливість пройти тест-драйв на будь-якої моделі з модельного ряду Lexus.

Більш детальна інформація на www.lexus.ua

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...