Топ Новини

Влада Таджикистану передумала блокувати соціальні мережі

26 грудня 2012 в 08:20
Служба зв'язку Таджикистану дала вказівку розблокувати 131 сайт, розпорядження про блокування доступу до яких було направлено нею інтернет-провайдерам і операторам стільникового зв'язку минулої п'ятниці.
internet.jpg
vlasnasprava.info

Служба зв'язку Таджикистану розпорядилася розблокувати 131 сайт, який наказала заблокувати 21 грудня. Про це повідомили джерела у таджицьких інтернет-провайдерах.

"У вівторок ввечері нам подзвонили з Служби зв'язку і сказали, що лист заступника керівника Рафіка Шакірова анулюється", - розповіли співрозмовники. Про причини такого рішення нічого не повідомляється.

21 грудня джерела в інтернет-провайдерах Таджикистану розповідали, що отримали від Служби зв'язку розпорядження про блокування 131 сайта. Йшлося в основному про ресурси, що містять музику та відео. Крім того, у список потрапили Twitter, "ВКонтакте", "Однокласники", а також кілька блогів, які таджицькі користувачі ведуть на платформі wordpress.com.

24 грудня інформагентства повідомили, що, згідно з листом заступника голови Служби зв'язку Рафіка Шакірова (його називають також Рафікджоном Шокіровим), відомство вимагає закрити доступ до сайтів у зв'язку з "проведенням технічно-економічних робіт". У чому ці роботи полягають, не уточнювалося.

Служба зв'язку Таджикистану регулярно блокує і розблокує популярні сайти. Зокрема, двічі це відбувалося з Facebook.


Читайте також:

Європарламент засудив план Росії щодо встановлення контролю за інтернетом

Провайдерів у всьому світі змусять контролювати трафік користувачів

Начальник зв'язку Таджикистану вимагає викликати до себе Цукерберга

Найбільше українців в інтернеті в цьому році цікавили «фільми онлайн» і Євро-2012

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...