Топ Новини

Відвідувати інтернет-магазини і релігійні сайти набагато небезпечніше, ніж порносайти

4 травня 2012 в 11:51
Блоги інтернет-користувачів посіли перше місце у списку найбільш небезпечних сайтів, де можна підхопити комп'ютерний вірус. Порносайти у рейтингу можливого зараження вірусами зайняли десяте місце.
internet.jpg
vlasnasprava.info

Користувачі можуть з більшою часткою ймовірності підхопити комп'ютерний вірус, відвідавши сайт з релігійною або ідеологічною тематикою, ніж порнографічний ресурс. Про це йдеться в новій доповіді розробника ПЗ для захисту від інтернет-загроз.

За ступенем небезпеки веб-сайти з «дорослим» контентом не входять навіть до першої п'ятірки, займаючи лише десяте місце. У той же час, підкреслили експерти, число атак типу drive-by (коли ПК заражається при відвідуванні сторінок, що містять шкідливий код) з релігійних або ідеологічних сайтів у 2011 році зросло втричі.

Таку тенденцію аналітики пояснюють тим, що веб-сайти з «дорослим» контентом приносять своїм власникам дохід, тому для них не має сенсу заробляти по-іншому, заражаючи комп'ютери відвідувачів.

Перше місце у списку найбільш небезпечних сайтів зайняли блоги-19,8%. На другому місці - особисті сторінки (15,6%), на третьому - сайти про бізнес і економіку (10%). До п'ятірки увійшли інтернет-магазини (7,7%), а також онлайн-довідники і сайти про освіту (6,9%). Порносайти зайняли десяте місце з 2,4%.

Читайте також:

Засновник Google Сергій Брін вважає Facebook і Apple небезпечними для відкритого інтернету


Небезпечні мережі всесвітньої павутини

Для порносайтів виділили спеціальний домен «.xxx»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...