Топ Новини

В'єтнам не може дочекатися ліцензій від української влади, щоб інвестувати 0 млн

6 жовтня 2011 в 06:03
В'єтнам інвестує у створення широкосмугового інтернету в Україні $600 млн, але українська сторона не надала необхідних для цього ліцензій. Про це повідомив під час прес-конференції прем'єр-міністр Соціалістичної Республіки В'єтнам Нгуєн Тан Зунг.

Під час триденного візиту до України прем'єр-міністр Соціалістичної Республіки В'єтнаму Нгуєн Тан Зунг заявив: "Створення широкосмугового Інтернету в Україні передбачає інвестиції на 600 млн дол. Цей проект здійснюється військовою комунікаційною корпорацією В'єтнаму. Ця корпорація уклала меморандум про співпрацю з українськими партнерами під час візиту президента України Віктора Януковича до В'єтнаму у березні цього року. Партнери з проекту активно працювали, але поки вони не отримували ліцензії від української влади".

Він також зазначив, що Україна обіцяла максимально сприяти розвитку співробітництва у цій сфері в інтересах обох сторін.

Як повідомлялося раніше, станом на 30 червня 2011 року загальна кількість абонентів широкополосного доступу в Інтернет (приватних і корпоративних) в Україні склала близько 5,3 млн, з яких 4,6 млн - домашні користувачі, у квартальному вираженні більше на 6,7%.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...