Топ Новини

Великий виробник мотоциклів вперше випустив електричну модель (відео)

16 листопада 2011 в 14:13
Великий виробник мотоциклів KTM вперше випустив електричну модель - KTM Freeride E.

Електрична тяга, при всіх перевагах, має й недоліки, головний серед яких - відносно важкі акумуляторні батареї з питомою енергоємністю, яка поки що не зрівняється з повним паливним баком бензину, пишуть znaki.fm.

В електромобілях ці проблеми ще можна обійти - там, принаймні, є місце, щоб розмістити кілька додаткових акумуляторних секцій. З мотоциклами все набагато гірше, і тому їхні виробники не поспішають переходити на електрику. Донедавна двоколісні моделі на електротязі були тільки у кількох невеликих спеціалізованих марок, але тепер у них з'явився серйозний конкурент - заслужена австрійська компанія KTM.

Електричний мотор і акумуляторну батарею отримала дрібносерійна модель KTM Freeride E. Це легкий ендуро, споряджена маса якого становить всього 95 кг. 30-сильний мотор працює тихо і повністю висмоктує маленький літій-іонний акумулятор за 45 хвилин спокійної їзди або 20 - якщо у сідлі, як висловлюються упорядники характеристик, «професіонал». Таку малу ємність частково компенсує швидке - півторагодинне - зарядження.

У вільному продажу Freeride E поки немає. Пробну партію зі 100 штук роздали профі і очікують від них відгуків.

 

За матеріалами: Znak1
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...