Вченим вперше вдалося зняти на відео рідкісного кита

7 березня в 17:55

На відео можна побачити ремнезуба Тру.

33
Деякі дослідники почали сумніватися в тому, що ремнезуби Тру існують
Вченим вперше вдалося зняти на відео рідкісного зубатого кита – ремнезуба Тру, в існуванні якого деякі дослідники вже почали сумніватися. Про своє відкриття вчені повідомили у журналі PeerJ.

Ремнезуби Тру були відкриті у 1913 році Фредеріком Тру під час подорожі по водах Північної Атлантики. Довжина китів досягає приблизно 3,5-5 метрів, вони відрізняються характерним дзьобом і мають всього два зуби.

У 1980-х роках деякі натуралісти почали говорити про те, що ремнезуби Тру насправді можуть не існувати або представляти собою два різних види китоподібних, оскільки їхній передбачуваний ареал проживання розірваний на дві дуже далеких частини. Одна з них знаходиться у водах Північної Атлантики, а друга – в південній частині Індійського океану.

Разом з тим, у 2012 році дослідникам вдалося виявити тіло ремнезуба Тру, який викинувся на берег одного з Канарських островів.

Читайте також: Вчені встановили причину вимирання останніх мамонтів Землі

Порівняння ДНК і фотографій китів показало, що ремнезуби Тру і генетично, і анатомічно відрізняються від іншого виду ремнезубів – китів Жерве. Крім того, вчені виявили, що забарвлення ремнезубів Тру може сильно змінюватися від особини до особини, що, ймовірно, утруднювало спостереження за ними в минулому.

Раніше вчені заявили про те, що площа льодів в північних морях стрімко зменшується, а осьчисельність китоподібних в морях навпаки, швидко зростає. На думку дослідників, це пов'язано з тим, що великі простори звільнилася води створили умови для розвитку фітопланктону.

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...