Вчені з'ясували, що інтернет-залежність закладена в генах

3 вересня 2012 в 09:28
На думку німецьких учених, залежність від соціальних мереж та інших інтернет-ресурсів схожа на пристрасть до нікотину і закладена в генах.
detinternet1.jpg
detskiymir.vn.ua

Жінки, які мають залежність від соціальних мереж на зразок Facebook, Twitter та онлайн-магазинів, можуть звинувачувати в усьому генетику: інтернет-залежність має спадковий характер. Це з'ясували вчені з Університету Бонна (Німеччина).

За словами одного з авторів дослідження доктора Крістіана Монтага, з біологічної точки зору залежність від інтернету схожа на залежність від тютюнового диму. Якщо оцінювати силу впливу генетичного фактору, то серед групи індивідів, які мають залежність від соціальних мереж та інших інтернет-ресурсів, особливий генетичний варіант зустрічається найчастіше саме серед жінок. Примітно, що раніше таку варіацію вже пов'язували з нікотиновою залежністю.

Свої висновки вчені засновують на результатах опитування більше 800 осіб і дослідження геномів 132 з них - тих, у кого більшою мірою фіксувалася залежність. Для порівняння експерти також виділили контрольну групу.

Читайте також:

Українці найчастіше купують в інтернеті одяг, дрібну побутову техніку та мобільні телефони

Створено соцмережу для «верхівки» інтернет-спільноти

Facebook запідозрили у розкритті особистих даних користувачів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...