Вчені створили пристрій для читання думок людини

19 квітня в 14:48

Пристрій вгадує слова і цифри з точністю до 90%.

33
Пристрій вгадує слова і цифри
Вчені з Технологічного університету в Тойохасі створили пристрій, який за даними електроенцефалограми (ЕЕГ) визначає односкладові слова і окремі цифри, про які думає людина. Максимальна точність визначення інформації, що становить 90%.

Гарнітура складається з електродів, що прикріплюються до голови і служать для контролю сигналів головного мозку. Розробка розрахована на надання допомоги людям з обмеженими можливостями. Зокрема, людям з мовними проблемами — система допоможе їм спілкуватися. Дослідники кажуть, що раніше перетворення сигналів ЕЕГ на слова було обмежено даними, які збирають такі системи. Новий підхід до інтерпретації цих сигналів заснований на цілісному розпізнаванні образів і машинному навчанні.

У ході випробувань система змогла вгадати число від 0 до 9 з точністю 90%. Крім того, система визначала 18 японських слів з точністю 61%.

Читайте також: Вчені планують створити жуйку для виявлення раку

Дослідники планують удосконалити пристрій і розглядають можливість його підключення до смартфону.

Раніше повідомлялося про те, що вчені навчилися керувати розвитком стовбурових клітин за допомогою лазера. В ході експерименту виявилось, що стовбурові клітини обладнані якимось "таймером" і системою фільтрації сигналів, які захищають їх від довільного перетворення в заготівлі дорослих тканин.

За матеріалами: Naked Science
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...