Вчені розповіли про терміни виявлення позаземного розумного життя

15 червня 2016 в 13:05

Перший контакт з інопланетянами відбудеться через 1500 років.

галактика
Інопланетне життя буде виявлена тільки через 1500 років
spacetelescope.org

Вчені з Корнельського університету заявили про те, що чекати контакту з розумними інопланетянами найближчим часом не варто. На думку дослідників, розумне життя знаходиться на відстані 1500 світлових років від Землі, а значить, контакту з ним можна очікувати не раніше, ніж через 1500 років. Свої висновки вчені озвучили на щорічній зустрічі Американського астрономічного товариства.

Вчені заявили про те, що земляни досі не змогли знайти розумне життя у Всесвіті через величезні розміри космосу. Дослідники прорахували, яких меж досягли сигнали людства. На думку вчених, людство "вийшло в космос" разом з появою радіо та телебачення.

Читайте також: Астрономи визначили потенційну зону існування інопланетного життя

Згідно з розрахунками вчених, людство змогло охопити сферу, в якій розташовуються три тисячі землеподібних планет, лише невелика частина яких може виявитися населеною. На даний момент "зона комунікації" охопила менше тисячної частки відсотка зірок від загального числа світил Чумацького Шляху. Через 1500 років "зона комунікації" охопить вже половину зірок галактики і тоді можна очікувати контакту з інопланетянами.

Раніше Едвард Сноуден заявив про те, що земляни не можуть розшифрувати код послань інопланетян. В ефірі одного з американських телеканалів він заявив про те, що Всесвіт настільки зацікавлена в охороні комунікації, що інопланетний сигнал може бути просто дуже добре зашифрований. Тому земляни не можуть відрізнити його від навколишнього шуму.

За матеріалами: Naked Science
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...