Вчені розкрили зв'язок між раком і ожирінням

1 березня в 12:59

Ожиріння підвищує ризик розвитку дев'яти форм раку.

рак опухоль
Ожиріння підвищує ризик розвитку дев'яти форм раку
Lenta.ru
Вчені представили нові свідчення того, що ожиріння підвищує ризик розвитку відразу дев'яти форм раку, в тому числі і раку грудей. Висновки дослідників опубліковані в журналі BMJ.

У ході дослідження вчені проаналізували експериментальні дані понад 200 робіт, автори яких вивчали або наслідки розвитку ожиріння, або ймовірність розвитку різних форм раку. В більшості випадків вчені не знайшли зв'язків між раком і ожирінням, проте в 13% досліджень, пов'язаних з розвитком дев'яти форм раку, вони все ж таки існували. Всі ці пухлини були пов'язані або з роботою травної системи, такі як рак прямої кишки, шлунку, стравоходу і товстої кишки, або були пов'язані з гормональними порушеннями – рак нирок, підшлункової залози, молочних залоз, тіла матки, а також рак крові.

Читайте також: Вчені знайшли заміну антибіотиків у крові драконів з острова Комодо

Ймовірність розвитку всіх цих видів раку зростала по мірі зростання зайвих кілограмів, але різні види раку реагували на підвищення маси тіла неоднаково. Наприклад, для раку прямої кишки ймовірність його розвитку була майже однаковою для всіх рівнів ожиріння, а для раку підшлункової залози вона підвищувалася на 50% на кожні 5 кілограмів зайвої ваги.

Раніше повідомлялося про те, що українські вчені винайшли протираковий засіб на основі чорних антарктичних дріжджів Nadsoniela nigra. Дослідження українських вчених-мікробіологів можуть допомогти в боротьбі з раком.

Детальніше про дослідження українських вчених в Антарктиді читайте у статті Лідії Суржик та Володимира Драбчука "Українська Антарктида" у свіжому номері газети "Дзеркало тижня. Україна"

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Данислав Донец 2 марта, 20:22 Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені. (Матф.5: 4) Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля! У Тебе всі часи і терміни! Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж! Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Данислав Донец 2 марта, 20:22 Шалом! Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас! Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього! Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків! Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога, Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості! І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини! І закликаючи Ім'я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров'я і перемагати смерть! Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо! Радість в Господі, сила наша! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...