Вчені розкрили загадку мініатюрної мумії "інопланетянина" з Чилі

24 квітня 2013 в 14:48

Учені визначили, що чилійська знахідка є мутацією людини чоловічої статі, яка померла у віці 6-8 років.

Мініатюрний скелет, який був знайдений у Чилі 10 років тому і своїм виглядом давав багатьом уфологам надію на доказ того, що інопланетяни існують, насправді виявився людиною. До такого висновку прийшли американські вчені, провівши аналіз ДНК. Результати дослідження були оголошені в голлівудському фільмі "Сіріус".

Мумію "інопланетянина" знайшов у жовтні 2003 року чилієць Оскар Муньос, який блукав у пошуках артефактів у занедбаному місті Ла Норія в пустелі Атакама. Неподалік від зруйнованої церкви він виявив згорток з білої тканини. В матерію було загорнуто людиноподібну істоту розміром всього 15 сантиметрів від ніг до голови. У неї були тверді зуби, опукла голова, і на відміну від нормальної людини всього дев'ять пар ребер. Істота відразу ж отримала ім'я "Гуманоїда Атаками".

Крім містичної версії про те, що це кістяк інопланетянина, висловлювалися припущення про те, що це мавпеня або людський ембріон. Остання, як з'ясувалося, була найближче до істини. Півроку тому у зв'язку зі зйомками документального фільму "Сіріус" його продюсер і за сумісництвом уфолог Стівен Грір звернувся до професіоналів з проханням з'ясувати походження аномального скелета. Протягом шести місяців його досліджували співробітники Стенфордського університету в Каліфорнії. Вони зробили йому рентген і томографію, однак остаточних результатів допоміг досягти аналіз ДНК. "Ми взяли чудовий зразок ДНК з кісткового мозку в ребрах мумії", - сказав Грір.

У результаті команда дослідників прийшла до висновку, що чилійська знахідка є "цікавою мутацією людини чоловічої статі, яка померла у віці 6-8 років". "Я з упевненістю можу сказати, що це не мавпа. Це справжня людина, яка дихала, їла, перетравлювала їжу. Єдине питання, яке залишається відкритим, - якого розміру може бути істота при народженні", - сказав генетик Стенфордського університету Гаррі Нолан. Дослідники також відзначили, коли жила ця істота.

Раніше вчені спростовували знахідку інших аномальних останків - тисячолітнього черепа "чужого", виявленого в мексиканській селі. Значно витягнутий і ущільнений череп, як у істоти в однойменному фільмі Рідлі Скотта, насправді був людським. Археологи пояснювали, що череп зазнав штучної деформації, яка використовувалася в мезоамериканських культурах для відмінності представників різних соціальних груп або для ритуальних цілей.

Читайте також:

Секретні матеріали: британський уряд обговорював НЛО і "зелених чоловічків"

Американці віддають перевагу Обаму в якості захисника від інопланетян

У Британії оприлюднено засекречені файли про контакти з НЛО

Археологи відкрили таємницю смерті останнього великого фараона Єгипту - Рамзеса III

За матеріалами: The Daily Mail
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...