Топ Новини

В Англії з'явилося перше у світі Wikipedia-місто (фото)

21 травня 2012 в 11:11
В Англії місто Монмут стало першим Wikipedia-містом. Замість традиційних вивісок і покажчиків у цьому поселенні з'явилися QR-коди, які «розкажуть» про історію будівлі.
3b05c1db99f70639b4fcb946e02151f33ae8d.jpg
wikimedia.org

В Уельсі запущений проект першого Wikipedia-міста. Суть полягає в тому, що по всьому місту розташовані спеціальні таблички з QR-кодами - QRpedia. Вони розміщуються на будинках, пам'ятках, магазинах, школах та інших об'єктах.

Просканувавши таку табличку за допомогою смартфона або планшета із встановленою програмою для розпізнавання QR-кодів, користувач переходить на відповідну сторінку у Wikipedia, що описує об'єкт, на якому була встановлена табличка. Статті доступні багатьма мовами. Щоб користувачі без проблем могли отримати доступ до Wikipedia, по всьому місту також були встановлені точки доступу Wi-Fi, щоб забезпечити можливість безкоштовного підключення до інтернету.

Нагадаємо, 1 березня некомерційна організація Фонд Wikimedia завершила щорічну кампанію зі збору пожертв на розвиток своїх проектів, найбільшим з яких є Wikipedia.

Кампанія 2011-2012 років була визнана «найуспішнішою» за всю історію - зібрано 20 мільйонів доларів.

Читайте також:

Безпритульних зробили ходячими точками доступу Wi-Fi


У Київських лікарнях з'явиться Wi-Fi

Boeing випустить смартфон на базі Android

Google створив комп'ютеризовані окуляри, які замінять смартфони (відео)

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...