Топ Новини

В українських офісах скоротили друк документів на 10% через планшети і кризу

12 квітня 2013 в 13:24

У найближчі роки парк друкуючої техніки в Україні рости не буде. Тенденція спостерігається не тільки у нас в країні, але і по всій Європі.

принтер
Друкувати стали менше

За результатами 2012 році ринок витратних матеріалів України у штучному вираженні склав 25,3 млн картриджів, а в грошовому - 130,4 млн дол.; при цьому в обох випадках спостерігалася негативна динаміка порівняно з 2011 роком - мінус 12% і мінус 11% відповідно.

У рамках дослідження аналітична компанія IDC оцінювала обсяги постачань оригінальних картриджів, тонерів (імпортуються і за офіційними, і за неофіційними каналами), сумісних картриджів, тонерів, систем неперервної подачі чорнил, перезаправок, що здійснюються як самими користувачами, так і в спеціалізованих сервісах (одне перезаправлення прирівнюється до одного картриджу), а також підробки.

Як наголошується в повідомленні IDC, частка неоригінальних витратних матеріалів в Україні залишається високою у порівнянні з іншими європейськими країнами і Росією. Однак, при цьому співвідношення сукупних грошових витрат на покупку друкуючої техніки і РМ (включаючи оригінал і неоригінал) приблизно відповідає загальноєвропейському рівню.

"В цілому витрати на витратні матеріали знижуються, причому ця тенденція спостерігається не тільки у нас в країні, але і по всій Європі. Причиною є скорочення витрат, пов'язане зі складною економічною ситуацією, а також деякі інші фактори, зокрема, масове поширення смартфонів і планшетів, які в даний час негативно впливають на обсяги друку; особливо помітний їхній вплив у сегменті домашніх користувачів" - вважає Олексій Гвозденко, менеджер програм досліджень IDC на ринку периферії у країнах СНД.

За прогнозами IDC, у найближчі роки парк друкуючої техніки в Україні рости не буде, тому чекати серйозної позитивної динаміки на ринку витратних матеріалів також не варто.

Читайте також:

Світовий ринок персональних комп'ютерів переживає рекордний спад

Новий комп'ютерний вірус знищує весь папір в офісі

Google навчив смартфони друкувати на принтері

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...