Топ Новини

Україну мають намір включити у список найбільш піратських країн

8 лютого 2013 в 18:54

Ситуація з рівнем захисту авторських прав значно погіршилася в Україні за останні два роки.

internet_computer_650x430.jpg
Рівень піратства значно зріс

Міжнародний альянс інтелектуальної власності (IIPA) рекомендує надати Україні статус Priority Foreign Country у його списку країн, які порушують авторське право, йдеться в повідомленні організації.

IIPA також рекомендує урядовому агентству США "Американське торговельне представництво" позбавити Україну права отримувати торгові пільги.

У повідомленні наголошується, що за останні два роки в Україні значно погіршилася ситуація з рівнем захисту авторських прав, а на підприємствах і в установах поширене використання неліцензійного програмного забезпечення.

Зараз Україна перебуває у так званому Priority Watch List, разом з Аргентиною, Чилі, Китаєм, Коста-Рікою, Індією, Індонезією та Росією.

Читайте також:

Через інтернет-піратство проти України можуть застосувати санкції

Україна потрапила до "чорного списку" IIPA

Україна зобов'язалася краще захищати права кіноакторів зі всього світу

За матеріалами: Бі-бі-сі
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Віталій 8 февраля, 21:17 Питання не однозначне. Стовідсоткове дотримання авторських прав призведе до серйозного відставання України в комп'ютерній грамотності людей та неконкурентоспроможності бізнесу. Потрібно бути дуже обережним з боротьбою за авторські права, тим більше в ситуації коли ринок ПЗ сильно монополізований. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...