Топ Новини

Українці стали рідше користуватися ПК, перевагу віддають смартфонам і нетбукам

7 листопада 2012 в 07:20
У порівнянні з минулим роком в Україні знизилося використання настільних комп'ютерів для доступу в інтернет: все більшим попитом користуються мобільні пристрої.
internet_notebook.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Згідно з даними щорічного дослідження Ericsson ConsumerLab, інтернет для українців став необхідністю - 70% населення великих міст країни мають доступ до мережі.

При цьому жителі України на 10-20% більше обмінюються різноманітною інформацією в мережі, ніж користувачі Західної Європи та США.

Так, за інформацією компанії, регулярно обмінюються повідомленнями та фото і оновлюють статуси в соціальних мережах 60% українських користувачів. У США та Німеччині цей показник дорівнює 41%, у Швеції - 47%.

Стаціонарні ПК залишаються основними пристроями для роботи в інтернеті, хоча цей показник стрімко знижується (від 83% у 2011 році до 72% у 2012). Все більшу роль відіграють ноутбуки (43%) і мобільні телефони (36%).

«Це говорить про прагнення користувачів до мобільності, бажання бути на зв'язку завжди і скрізь», - підкреслив старший консультант Ericsson ConsumerLab в Північній Європі та Центральній Азії Ерік Йоханнісон.

У той же час, відзначив він, порівняно невисока купівельна спроможність українців уповільнює проникнення ІКТ: за минулий рік в середньому кількість власників «розумних» пристроїв збільшилася лише на 5%.

Звіт складався на основі 505 інтерв'ю з респондентами 15-69 років, проведених у трьох містах: Київ, Львів та Донецьк. Така вибірка є репрезентативною для 4 млн людей усіх верств населення. Додатково проводилося опитування 1526 користувачів, які заходять в мережу мінімум раз на тиждень.

Читайте також:

У коді Facebook виявлена ​​вразливість, яка розкриває дані користувачів

Вчені з'ясували, що інтернет-залежність закладена в генах

Влада Росії готується оголосити війну торрентам і безкоштовному контенту
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...