Топ Новини

Українська Вікіпедія вийшла на перше місце в світі за зростанням популярності

7 листопада 2012 в 20:47
Українська версія Вікіпедії вперше увійшла до числа 19 найбільш популярних у світі. Високі показники пояснюються швидким зростанням проникнення інтернету, а головне - пасіонарністю редакторів.
wikipedia.jpg
uk.wikipedia.org

За підсумками жовтня 2012 українська Вікіпедія вперше подолала рубіж у 60 мільйонів переглянутих за місяць сторінок (62,2 млн.) і за темпами зростання популярності стала першою в світі серед 30 найбільш відвідуваних Вікіпедій (+42% до жовтня 2011 року), випередивши арабську і китайську.

Українська Вікіпедія також вперше увійшла до числа 19 найбільш популярних у світі за кількістю переглянутих сторінок. Це на чотири щаблі вище, ніж у жовтні 2011 року. Досі українська Вікіпедія займала в світовому рейтингу популярності тільки 20 місце - в грудні 2011 року та квітні 2012 року.

Виконавчий директор ГО «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич вважає, що такі високі досягнення стали результатом швидкого зростання проникнення інтернету, а головне - пасіонарності редакторів української Вікіпедії, які безоплатно жертвують своїм часом і знаннями, створюючи нові і розширюючи існуючі статті у вільній енциклопедії, редагувати яку може кожен.

Читайте також:

У російському місті Орел в «чорний список» сайтів потрапила Вікіпедія

Україномовна Вікіпедія розпочала безстрокову акцію протесту проти закону про наклеп

Кількість статей в українській «Вікіпедії» перевищила 400 тисяч

Відвідуваність української Вікіпедії після протестної акції російської версії зросла майже в 5 разів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...