Топ Новини

Україна увійшла до Топ-15 кібернебезпечних країн світу

24 травня 2012 в 10:24
Група незалежних дослідників представила новий інструмент, що дозволяє відстежувати географічний розподіл і концентрацію шкідливого контенту в інтерактивному режимі.
haker.jpg
securitylab.ru

Україна зайняла 12 місце у рейтингу географічного розподілу шкідливого контенту, який підготувала група незалежних дослідників HostExploit.

Дослідники створили спеціальну онлайн-карту концентрації кібер-загроз Global Security Map. Автори проекту зазначають, що карта є першою спробою відобразити рівні шкідливої активності у географічній прив'язці у 218 країнах. При цьому аналітична інформація, виходячи з якої будуть змінюватися картографічні дані, надаватиметься дослідниками.

Сервіс розроблений спільно з експертами Group-IB і аналітичною компанією CSIS. Рейтинг зі шкалою від 0 до 369 пунктів (так званий HE Index) складається на основі даних про спам-атаки, поширення шкідливого ПЗ, фішинг тощо. Індекс України склав 200,9 пункту, це лише на 7 пунктів менше, ніж у США. Перша у списку Литва, головним чином, через дуже велику активність бот-мереж на її території.Читайте також:

Число кібератак в 2011 році зросло майже в два рази


Київська міліція шукає головного борця з хакерами на зарплату 1,5 тис. грн

США залишають за собою право застосовувати військову силу для боротьби з кібер-атаками

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...