Топ Новини

Україна увійшла до Топ-10 країн за небезпекою зараження комп'ютерів

18 квітня 2012 в 13:17
Перше місце у списку країн, найбільш вразливих для комп'ютерних вірусів, впевнено утримує Росія. До найменшого ризику зараження в Інтернеті схильні користувачі з Тайваню.
internet_komputer__comput_DSC0708_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Україна в березні 2012 року увійшла у десятку країн (6-те місце), де користувачі зазнають найбільшого ризику зараження комп'ютерними вірусами в Інтернеті. Про це свідчать результати дослідження компанії «Лабораторія Касперського».

Згідно з повідомленням, у березні 2012 року частка унікальних користувачів в Україні, на комп'ютерах яких у звітний період були заблоковані веб-загрози, від усіх унікальних користувачів продуктів «Лабораторії Касперського» у країні склала 43,3%.

За цим показником Україну випереджають Росія (55,5%), Вірменія (49,3%), Казахстан (47,8%), Білорусь (47,1%) та Азербайджан (46,3%).

Рейтинг країн, користувачі яких зазнають найменшого ризику зараження в Інтернеті, очолюють Тайвань, де всього лише на 10,1% комп'ютерів у звітний період були заблоковані веб-загрози, Бенін (12,6%) і Японія (12,9%).

Україна посіла п'яте місце у березні 2012 року серед країн, на ресурсах яких розміщені шкідливі програми. Так, частка шкідливих програм в Україні від усіх таких програм у світі склала 10%. На першому місці у цьому рейтингу США (23%), далі йдуть: Німеччина і Росія - по 12%, Великобританія (11%).

Основна частка атак з веб-ресурсів, розміщених у доменній зоні, від усіх зафіксованих веб-антивірусом атак з сайтів в різних доменних зонах, припала у березні 2012 року на домен com. - 43,7% атак, на домен ru. довелося 25,4% атак, майже 10% атак здійснювалося з веб-ресурсів, розміщених в доменній зоні info.

Читайте також:

Хакерів з Anonymous підозрюють в уповільненні інтернету по всьому світу

У Facebook з'явився вірус, який замінює повідомлення

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...