Топ Новини

Україна потрапила в топ-20 головних спамерів світу

20 лютого 2012 в 16:46
Україна посіла 12-у сходинку серед країн - найбільших розповсюджувачів спаму. Перше місце рейтингу закріпилося за Індією.

У рейтингу країн-джерел спаму Україна за підсумками 2011 року посіла 12 місце і увійшла в топ-20. У відсотковому співвідношенні (+2,5%) Україна ділить позицію рейтингу з такими країнами, як Колумбія і Тайвань.

Лідер 2010 року - США (-9,24%), за підсумками минулого року навіть не увійшли в першу десятку рейтингу. Аналогічним чином змінилися і позиції Росії (-2,8%), яка перемістилася з 3-ї на 9-й рядок.

На вершині п'єдесталу знаходиться Індія (+4%), що раніше займала друге місце. Далі за нею йдуть Бразилія (+3,4%) та Індонезія (+5,15%), що піднялися з 5-ї і 16-ї позиції відповідно.

Регіональний розподіл джерел спаму, навпаки, не зазнав істотних змін, і найбільше поштового сміття, як і раніше поширюється з території держав Азії, Латинської Америки та Східної Європи.

Нагадаємо, в 2010 році Україна потрапила до першої трійки країн, «помічених» у розсилці спаму, у жовтні, поступаючись за обсягом спамерських розсилок тільки Росії - 1 місце та Індії - 2 місце.

Читайте також:

Google, Yahoo!, Facebook, AOL і Microsoft об'єднають зусилля в боротьбі зі спамом

Канадець заплатить за спам в Facebook $ 1 мільярд

На зону. Ru припала третина спамерських доменів в усьому світі

За матеріалами: Дело
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...