Україна посіла друге місце у світі за темпами зростання інтернету

23 жовтня 2012 в 15:03
За рік кількість користувачів широкосмугового доступу в інтернет в Україні зросла на 28%. «Виняткові темпи зростання» кількості користувачів широкосмугового доступу в інтернет демонструють «молоді ринки з правильною інфраструктурою» - Росія і Україна.
notebook_nacionalni_proekti_computer_internet_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кількість користувачів широкосмугового доступу в інтернет (ШСД) в Україні, згідно з даними дослідження аналітичної компанії Point Topic (Великобританія), у другому кварталі 2012 року зросла порівняно з аналогічним періодом 2011 року на 27,9%, і склала 6,8 млн осіб.

За даними дослідження, Україна увійшла до першої двадцятки у світі за кількістю абонентів ШСД, очолює рейтинг Китай - 161,2 млн користувачів ШСД, 93,3 млн користувачів у США, у Японії - 37,3 млн користувачів. До п'ятірки лідерів також увійшли Німеччина і Росія - 29,5 млн і 22,8 млн користувачів ШСД.

- Число постійних інтернет-користувачів в Україні досягло 50%

За темпами зростання користувацької бази ШПД в річному численні лідирує Росія, у якої кількість користувачів у порівнянні з другим кварталі 2011 року зросла на 28,3%, в України за цим показником другий результат у світі - 27,9%, у Бразилії - 17, 3%, у Китаю - 15,8%. У решти країн темпи зростання в річному обчисленні становили менше 10%.

У той же час за темпами зростання кількості користувачів ШСД у порівнянні з першим кварталом 2012 року Україна ділить перше місце з Бразилією - в обох країнах у другому кварталі 2012 року кількість користувачів ШСД у порівнянні з першим кварталом 2012 року збільшилась на 4,6%, у Росії цей показник становив 3%.

Загальна кількість користувачів широкосмугового доступу в інтернет в світі у другому кварталі 2012 року зросла у порівнянні з другим кварталом 2011 року більш ніж на 10% і склала більше 624 млн. При цьому найбільше число користувачів широкосмугового доступу в Інтернет за підсумками другого кварталу налічувалося в Азії - більше 273 млн, або майже 44%, від всіх користувачів широкосмугового доступу в інтернет у світі.

Як сказав глава компанії Олівер Джонсон, найбільш цікаві події у досліджуваній сфері за звітний період відбулися у Східній Європі, при цьому «виняткові темпи зростання» кількості користувачів широкосмугового доступу в інтернет демонструють «молоді ринки з правильною інфраструктурою» - Росія і Україна.

Читайте також:

Вже через кілька років в інтернет може перейти половина банківських клієнтів

55% інтернет-користувачів в Україні роблять покупки онлайн

Майже половина жителів України зареєстрована в соціальних мережах

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...