Топ Новини

Україна - лідер за темпами зростання ринку інтернет-реклами в Центральній та Східній Європі

24 липня 2012 в 14:25
Україна знаходиться на першому місці за динамікою зростання ринку інтернет-реклами з річним темпом понад 59%, хоча лідером за обсягом у грошовому вираженні залишається Росія (1 млрд євро проти 42 млн в Україні). Однак те, що Україна знаходиться серед країн, де онлайн-реклама поки що не перевищує 100 млн євро в рік, означає хороший потенціал зростання в цьому плані.
domen internet.jpg
ZN.UA

Міжнародна дослідницька компанія Gemius спільно з IAB Europe опублікувала 3-ю редакцію дослідження Do You CEE про стан інтернет-ринку Центральної та Східної Європи (зокрема, України та Росії) в 2011 році.

Згідно з даними цього звіту, Україна знаходиться на першому місці за динамікою зростання ринку інтернет-реклами з річним темпом понад 59%. Лідером за обсягом цього ринку залишається Росія (понад 1 млрд євро), за нею йдуть Польща і Туреччина. Обсяг українського ринку в минулому році склав близько 42 млн євро (див. графіки нижче).

Всього ж в регіоні, частка онлайну в рекламних бюджетах зросла з 7% в 2010 році до 9% в 2011 році.

Україна знаходиться серед країн, де онлайн-реклама поки що не перевищує 100 млн євро в рік, а отже, має хороший потенціал зростання:

Загальна онлайн-аудиторія регіону (станом на грудень 2011 року) склала 144 млн. При цьому, значна її частка припадає на Росію, Туреччину, Україну і Польщу (38%). Україна за обсягом онлайн-аудиторії знаходиться на четвертому місці в регіоні. Також, в Україні та Білорусії - найвищі темпи зростання такої аудиторії (близько 20% в рік).

При цьому, рівнем проникнення Інтернет-послуг в Україні ще є куди рости:

 

 За матеріалами

Читайте також:

Друковані ЗМІ скоротили доходи від реклами в 2011 році, інтернет - збільшив

Телевізор як і раніше залишається головним джерелом інформації для українців

Українські газетярі прогнозують смерть друкованих версій видань

ЗМІ зобов'яжуть розміщувати частину реклами безкоштовно


Інтернет-реклама у Франції ризикує стати оподатковуваною

За матеріалами: АИН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...