Україна опинилася на четвертому місці в світі за кількістю вихідних кібератак

8 березня 2013 в 16:58

Число інтернет-загроз у світі постійно зростає - щодня виявляють близько 200 тис. нових зразків шкідників.

Провідний німецький оператор зв'язку Deutsche Telekom візуалізовував карту країн-джерел кібератак, на якій Україна опинилася на 4 місці після Росії, Тайваню та Німеччини. За останній місяць з українських серверів було скоєно 566 531 атак.

На порталі в реальному часі показано атаки і країни, з яких вони виходять, а також статистика найбільш частих видів атак, зрізи по регіонах з найбільшою кількістю активних атакуючих серверів. Карта знаходиться у вільному доступі, компанія обмюється даними з регуляторними органами і виробниками ПО безпеки.

Система глобального моніторингу була розроблена у співпраці з асоціацією BITKOM і Федеральним департаментом інформаційної безпеки (BSI), і використовує більше 90 датчиків для реєстрації вторгнень.

У Deutsche Telekom підкреслюють, що число інтернет-загроз постійно зростає - щодня виявляють близько 200 тис. нових зразків шкідників. Тільки у пастках Deutsche Telekom збираються записи про 450 тис. атак в день.

Нагадаємо, в хакерських атаках на сайти Facebook, Apple і Twitter, яких стане дедалі більше, підозрюють українців. Як мінімум один сервер, який був використаний для атаки, знаходиться в Україні.

Читайте також:

Українські держустанови піддалися всесвітній кібератаці

У хакерській атаці на Apple, Facebook і Twitter запідозрили українців

Через українських і російських кібершахраїв постраждали користувачі з 30 європейських країн

СБУ затримала полтавчанина за спробу злому сайту облорганізації Партії регіонів

 

За матеріалами: ain.ua
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Liza 9 марта, 22:08 Ніяке самоврядування не поможе, бо БСА як і Автодор вічне джерело розкрадання на латаннях дфрок. А вирішиться питання лише коли цей зловонний резервуар, який нарощують до неба усілякими дамбами, зрештою лопне і нечисть розіллється і отруїть не Дніпро, а повітря усього Києва, як зараз отруює Харківський масив до Осокорків. Влітку ця частина Києва перетворюється просто у зловонну газову камеру для людей. Сподіваюсь і Конча-Заспські пани скоро наїдяться свого ж гівна і тоді тільки щось зрушить з місця на БСА Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...