Топ Новини

У російському місті Орел у «чорний список» сайтів потрапила Вікіпедія

23 жовтня 2012 в 08:44
Приводом для закриття доступу школярів до всієї Вікіпедії повинна стати одна сторінка - «Російський мат», на якій наведено приклади нецензурних виразів.
wikipedia.jpg
uk.wikipedia.org

Районна прокуратура Орла вимагає в інтернет-провайдера закрити доступ до Вікіпедії для учнів однієї зі шкіл. На думку прокурора, на цьому сайті міститься інформація, шкідлива для дітей.

Приводом для обмеження доступу школярів до Вікіпедії повинна стати сторінка «Російський мат», на якій наведено приклади нецензурних висловів, йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Претензії до провайдера «Ресурс-Зв'язок» виникли після того, як прокуратура провела перевірку освітніх установ на предмет дотримання закону «Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їхньому здоров'ю та розвитку», який набрав чинності 1 вересня.

Позов прокуратури в даний час надійшов на розгляд одного з судів міста. Перевірка шкіл тим часом триває, йдеться у повідомленні прокуратури.

Закон, відомий також як закон про «чорні списки» інтернет-сайтів, що дозволяє закрити доступ до всього ресурсу через одну сторінку, викликав критику діячів культури і представників медіа-спільноти.

Читайте також:

У Росії мультфільм «Ну, постривай!" заборонили показувати дітям

В Україні призупинили трансляцію National Geographic через рекламу алкоголю

Нацкомісія з моралі проведе засідання, присвячене «шкідливості» американських мультфільмів

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...