Топ Новини

У Росії запатентовано зброю зі снарядами з фекалій (ФОТО)

4 вересня 2012 в 15:09
Крім основної мети - повного видалення відходів з бойової машини - має місце психологічний тиск на супротивника, техніка і одяг якого "​​позначаються" вельми неприємним чином.
tank.jpg
bankoboev.ru

Запатентовано зброю, сировиною для якого можуть служити відходи життєдіяльності солдатів, що сидять у танку, пише у вівторок в газеті The Guardian Марк Абрахамс, організатор Шнобелівської премії і видавець журналу Annals of Improbable Research.

У публікації наведено креслення танка в розрізі і показана схема пострілу. Пояснюється, що бійці, не виходячи з транспортного засобу, прямо під час битви повинні зібрати свої біологічні відходи, змішати їх з вибухівкою, упакувати в снаряди і обстріляти ними ворога.

Незвичайний вид зброї винайшов петербуржець Олександр Георгійович Семенов. У 2009 році він отримав у Росії патент на свій винахід. Офіційно зброя називається "Видалення біовідходів з ізольованого житлового відсіку військового об'єкта і пристрій з його реалізації".

Ключова фраза в описі винаходу, на думку журналіста газети, така: "Зброя заряджається спеціальними снарядами в зоні безпеки або поблизу привабливих для поразки ворожих цілей". Незаперечною перевагою нової зброї є здатність за допомогою його використання усувати з танка відходи, які виділяють неприємний запах, особливо в умовах, коли всередині бойової машини солдатам доводиться перебувати по кілька днів.

Джерело незручностей, таким чином, вилітає з танка і шльопається прямо на ворога. "Цей метод ведення війни покликаний придушувати дух і пригнічувати психіку супротивника", - цитує автора матеріалу InoPressa. В описі зброї нічого не сказано про його вражаючі здатності, однак зазначається, що крім основної мети - повного видалення відходів з бойової машини - має місце психологічний тиск на супротивника, техніка і одяг якого "позначаються" вельми неприємним чином.

Читайте також:

У США вручили «Шнобелівські» премії

Регіонал Колесніченко 1958 р.н. розповів про батька, який згорів у танку в бою з фашистами


Основу українського військового експорту склала зброя часів СРСР

Військові в Рівненській області намагалися втопити вісім ракетних комплексів

 

За матеріалами:
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...