Топ Новини

У Німеччині винайшли велосипед без педалей і сидіння (ФОТО)

10 вересня 2012 в 11:06
Німецькі дизайнери створили велосипед, в якому відсутні педалі, а рух здійснюється за рахунок бігу велосипедиста. Даний винахід призначений для того, щоб зробити пересування в перенаселених містах екологічним і корисним для здоров'я.
2_562.jpg
fliz-concept.blogspot.com

У Німеччині створили велосипед без педалей і сидіння, який може рухатися тільки в той момент, коли людина в ньому йде або біжить.

Замість сідла німецькі дизайнери зробили спеціальні ремені, якими кріпиться велосипедист. Щоб велосипед набрав швидкість, велосипедистові потрібно пробігтися, потім підняти ноги на спеціальне кріплення для ніг на маточині заднього колеса.

Принцип, за яким рухається цей велосипед, нагадує машину героя мультфільму про людей з кам'яного століття Фреда Флінстоуна. Велосипед, створений німецькими дизайнерами Томом Хемброком і Джурі Спеттером, називається FLIZ. Слово FLIZ це скорочення від німецького «flitzen», що означає «стрімко мчати».


Велосипед номінується на щорічну премію James Dyson Award. Ця премія заснована Джеймсом Дайсоном, винахідником пилососа, для студентів з різних країн, які представляють інноваційні технології та дизайн.

Концепція даного винаходу в тому, щоб зробити пересування в перенаселених містах екологічним і корисним для здоров'я. Дизайнерів надихнув перший у світі персональний транспортний засіб, винайдений Карлом Дрейсом в 1817 році. Пристрій був рамою з двома колесами і нагадував сучасний велосипед без педалей. Хемброку і Спеттеру хотілося зробити щось подібне, але більш сучасне.


Вони протестували копію винаходу Дрейса і виявили його недоліки - неефективне рульове управління і величезне сидіння. Потім був створений дерев'яний прототип FLIZа. Варто зауважити, що винахідники вже отримали нагороду Merit Award на Міжнародній велосипедної виставці в Тайбеї в цьому році.

Читайте також:

Вчені створили робота-бігуна, що швидший за найшвидшу людину планети (ВІДЕО)

У Росії запатентовано зброю зі снарядами з фекалій (ФОТО)

Британські військові льотчики візьмуть на озброєння шоломи з «рентгенівським зором» (ВІДЕО)

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...