У ФБР визнали, що програють війну з хакерами

28 березня 2012 в 12:29
Комп'ютерні злочинці занадто талановиті, а засоби захисту занадто слабкі, визнали у ФБР.
Anonymous.jpg
flickr.com/photos/70857039@N00

Керівник відділення комп'ютерної безпеки Федерального бюро розслідувань (ФБР) Шон Генрі дав похмуру оцінку спробам влади США протистояти хакерам, що викрадають дані з корпоративних мереж, пише газета The Wall Street Journal.

«Ми не перемагаємо», - заявив глава кібер-поліції США, який готується залишити відомство, прослуживши у ньому більше 20 років.

Він зазначив, що боротися з хакерами неможливо, оскільки комп'ютерні злочинці занадто талановиті, а засоби захисту занадто слабкі, щоб зупинити їх.

Генрі, який надалі має намір займатися комп'ютерною безпекою у приватній фірмі, яку відмовився назвати, підкреслив, що компаніям необхідно кардинально змінити те, яким чином вони використовують комп'ютерні мережі, аби запобігти подальшій шкоді національній безпеці та економіці. Занадто багато компаній - від великих міжнародних до невеликих стартапів - не усвідомлюють, які вони взяли на себе ризики або яких зазнають збитків, про які ще не знають, через застосування вразливих комп'ютерних мереж, сказав він.

«Я не бачу іншого виходу з ситуації, окрім змін у технологіях або змін у поведінці, тому що це нестійкі моделі за визначенням. Нестійкість у тому, що ви ніколи не переможете, ніколи не вбережете себе, і ніколи не зможете обгрунтовано очікувати недоторканності або безпеки приватної інформації», - заявив головний кібер-поліцейський.

У той же час Джеймс Льюїс, старший науковий співробітник з питань кібербезпеки у Центрі стратегічних і міжнародних досліджень, дотримується не настільки похмурої точки зору. «Я насправді більш оптимістичний. Я думаю, що ми програли тільки початок битви», - сказав він.

Читайте також:

У чотирьох країнах заарештовано 25 активістів Anonymous. У відповідь хакери зламали сайт Інтерполу


Хакери зламали iPad 3 у перший день продажів

Україну названо раєм для хакерів

ФБР заарештувало лідерів хакерського угруповання LulzSec

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...