Топ Новини

У Facebook з'явився вірус, який замінює повідомлення

6 лютого 2012 в 10:54
У Facebook з'явився новий троянський вірус, який замінює повідомлення користувачів на спам.
facebook.jpg
jpegshare.net

Користувачі Facebook можуть постраждати від нового вірусу сімейства троянів.

Після зараження комп'ютера, вірус починає розсилання спаму через вбудований у Facebook чат, підміняючи повідомлення користувача.

Новий вірус, який назвали Trojan.OneX.1 шукає в операційній системі запущені процеси з іменами firefox, iexplore і IEXPLORE, які позначають браузери. Після виявлення потрібного процесу шкідлива програма повністю вбудовується в нього і перехоплює функції, що відповідають за надсилання повідомлень.

При цьому троян генерує спам-повідомлення, яке зазвичай містить в собі букви hahaha! і посилання на шкідливий сайт. Спам підміняє собою всі повідомлення, які користувач намагається надіслати через чат у Facebook. У той же час сам користувач впевнений, що надіслане повідомлення не містить нічого стороннього.

Вірусна програма одночасно регулярно оновлює спам-повідомлення, в тому числі з метою уникнути виявлення захисним ПЗ - щогодини троян завантажує з віддаленого сервера файл з новими інструкціями.

Посилання у спам-повідомленнях зазвичай ведуть на сайти, з яких у комп'ютери користувача завантажується інше шкідливе ПЗ, що дозволяє серед іншого викрадати персональні дані власника комп'ютера, встановлювати і запускати програми без його відома. !zn

Читайте також:

Новий мережевий вірус краде реквізити користувачів Facebook

Хакери з Anonymous вкрали у НАТО гігабайт таємних даних

Група хакерів вирішила запустити власну соціальну мережу

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...