У США створили браслет для управління технікою за допомогою жестів

27 лютого 2013 в 09:59

Браслет, що одягається на передпліччя, здатний реєструвати м'язову активність. Завдяки цьому MYO може перетворювати рухи рук і пальців на різні команди.

MYO
MYO
Стартап Thalmic Labs почав прийом попередніх замовлень на електронний браслет MYO, який дозволяє керувати технікою за допомогою жестів, мовиться на сайті, створеному для реклами пристрою.

За словами розробників, браслет, що одягається на передпліччя, здатний реєструвати м'язову активність. Завдяки цьому MYO може перетворювати рухи рук і пальців на різні команди. Творці браслета планують надати незалежним розробникам програмний інтерфейс, який дозволить додати різних пристроїв підтримку MYO.

У ролику, який демонструє роботу пристрою, показано, як користувач керує за допомогою жестів відтворенням музики і відео на комп'ютері, контролює політ іграшкового вертольота і колісного робота.

Передзамовлення на електронний браслет MYO вже відкрито за ціною 149 доларів. Перша партія пристроїв об'ємом 25 тисяч штук буде доставлена покупцям в поточному році, відзначає сайт Financial Post.

Стартап Thalmic Labs заснований у 2012 році. У даний час його команда налічує 10 осіб. Проект отримав фінансову підтримку стартап-інкубатора Y Combinator.

Читайте також:

Google отримав права на свій автомобіль без водія

Британські вчені записали сонети Шекспіра на ДНК

Британські вчені навчилися робити предмети невидимими

Британські вчені з'ясували, що жінки у шлюбі набирають вагу, а чоловіки - втрачають

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...