Топ Новини

У США схвалено революційний препарат для лікування раку

27 лютого 2013 в 14:50

Новий препарат для лікування раку молочної залози вторгається у пухлинні клітини, а потім "підриває їх зсередини". Повний курс лікування обійдеться у 94 тисячі доларів.

Федеральне агентство з контролю продуктів харчування і медикаментів (FDA) схвалив для вживання у США перший у своєму роді препарат для лікування раку молочної залози, що атакує пухлинні клітини і береже здорові.

Препарат "Кадцила" поєднує в собі протипухлинні ліки "Герцептин", потужний препарат хіміотерапії та речовину, що поєднує обидва препарати. Ця речовина не дозволяє лікам розчинятися до того, як вони знаходять ракову клітину, пише hlmed.

Дослідники в області онкології говорять, що новий препарат є важливим кроком вперед, оскільки він діє більш "точково", знижуючи побічні ефекти хіміотерапії. За словами лікаря Мелоді Коблі з університетського медичного центру "Раш", препарат шукає пухлинні клітини, вторгається в них, а потім "підриває їх зсередини". При цьому він набагато краще сприймається хворими: немає ані випадіння волосся, ані нудоти чи блювоти.

FDA схвалило "Кадцилу" для лікування близько 20% хворих на рак молочної залози з агресивною формою захворювання і гіперекспресією білка HER2, що не відповіли на одну або більше схем хіміотерапії.

Препарат буде коштувати в США 9800 доларів на місяць у порівнянні з 4500 доларами "Герцептину". Повний курс "Кадцили", що становить близько 9 місяців, буде коштувати 94 тисячі доларів.

У коментарях до затвердження препарату фахівці вказують, що виробник представив клінічні дослідження, що доводять затримку прогресування раку молочної залози на кілька місяців. Пацієнти, які вживали "Кадцилу", проживали близько 2,6 року, в середньому, у порівнянні з 2 роками для пацієнтів, що приймали інші препарати.

Читайте також:

Учені знайшли спосіб захисту здорових клітин при хіміотерапії

Вчені винайшли спосіб боротьби з "невразливістю" ракових пухлин

Вчені відкрили новий фермент, здатний пригнічувати ріст ракових клітин

Лабрадори можуть знаходити рак у людей

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...