У Росії вирішили створити свою "Вікіпедію"

14 листопада 2014 в 17:10

"Вільна енциклопедія" в нинішньому її вигляді нібито неправильно відображає життя в Росії.

Wikipedia, Википедия, памятник
Deutsche Welle

У Росії ведеться робота над створенням "регіональної електронної енциклопедії".

У повідмоленні на сайті президентської бібліотеки РФ, що для цієї мети зібрано вже більше 50 тис. книг та архівних документів з 27 бібліотек регіонів країни. Ці ресурси також будуть доступні на порталі Національної електронної бібліотеки.

"Таким чином, розпочато створення альтернативи Вікіпедії - аналіз даного ресурсу показав, що він не здатний детально і достовірно інформувати про російські регіони, життя країни", - йдеться в повідомленні.

В російській президентській бібліотеці вже амбітно заявили, що їх дітище "стане одним з найбільш затребуваних ресурсів Рунета".

Це вже не перша спроба Росії "відмежуватися" від міжнародного інтернет-простору. У травні 2014-го в країні з'явився власний інтернет-пошуковик під назвою "Супутник". У вересні ЗМІ поширили інформацію, що в Кремлі навіть розглядають можливість повного відключення країни від інтернету, "в екстрених випадках", однак у Путіна це категорично заперечують. У жовтні стало відомо про плани російських компаній розробити свій аналог Skype - "Комунікатор".

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...