Топ Новини

У Росії Google і YouTube назвали лідерами з пропаганди суїцидів

25 квітня 2013 в 16:01

Ситуація у Росії щодо самогубств продовжує залишатися напруженою. У поширенні забороненої інформації, що пропагує суїцид, звинуватили Google і YouТube.

YouTube
YouTube і Google є лідерами з пропаганди суїцидів

Лідерами серед пошукових систем і відеохостингів з розповсюдження забороненої інформації, що пропагує суїцид, стали Google і YouТube, повідомляє у четвер, 25 квітня сайт Росспоживнагляду.

Згідно з повідомленням відомства, за період з 1 листопада 2012 року по 25 квітня 2013 року, пошукова система Google отримала 53 рішення з видалення забороненої інформації, відеохостинг YouЕube - 61.

"Незважаючи на невтішну статистику і шкоду, що заподіюється такого роду контентом, саме Google і YouTube, що належить Google, замість того, що б зайнятися вирішенням проблеми щодо вільного розміщення та розповсюдження шкідливої інформації, займають активну позицію щодо протидії державі", - вважають у Росспоживнагляді.

За даними відомства, за вказаний період на гарячу лінію Росспоживнагляду всього надійшло 1804 звернень з позначкою "суїцид".

"За результатами розгляду матеріалів було винесено 1676 рішень про закриття сторінок сайтів, що містять інформацію про способи здійснення самогубства і (або) заклики до здійснення самогубства, і 124 рішення про відсутність забороненої інформації на сторінці сайту, 4 сторінки сайтів перебувають у стадії розгляду", - мовиться в повідомленні.

1186 сторінок з забороненою інформацією були видалені після винесених Росспоживнаглядом рішень. На думку відомства, це "є значним внеском у мінімізацію наслідків від пропаганди суїциду, і те, заради чого варто створювати правові механізми запобігання поширенню шкідливої інформації".

У відомстві зазначили, що, незважаючи на активну боротьбу з пропагандою суїциду, ситуація у Росії з приводу самогубств продовжує залишатися напруженою.

Читайте також:

Нацкомісія з моралі взялася за нецензурну лексику на YouTube

Новий кліп корейця PSY за три дні зібрав 60 млн переглядів на YouTube

Google впровадила "електронний заповіт"

СБУ хоче провести експертизу Google Glass

Інтерфакс
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...