Топ Новини

У чиновників відберуть піратське ПЗ до 2015 року

24 квітня 2013 в 12:53

Рівень комп'ютерного піратства в органах державної влади становить 40%. Для переходу на ліцензії необхідно 1,4 млрд грн. У бюджеті є тільки 100 млн.

komp_computer_klaviatura_3_znua.jpg
Легалізація ПЗ закінчиться в 2015 році
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Системна легалізація програмного забезпечення в органах державної влади завершиться до 2015 року. Про це повідомив голова Державної служби інтелектуальної власності України Микола Ковіня.

"Ми сподіваємося, до 2015 року в державному секторі піратства вже не буде... Орієнтовна вартість легалізації 1,4 млрд грн, а державний бюджет виділив тільки 100 млн. Це дійсно виклик для нашого бюджету, але держава розуміє, що треба починати з себе", - сказав він на брифінгу в Кабміні.

За словами Ковіні, прийняті заходи легалізації комп'ютерних програм в органах виконавчої влади засвідчили динаміку поступового зниження рівня піратства, що в 2002 році становив 89%, а в 2012-му знизився до 40%.

"В даний час продовжуються заходи щодо вдосконалення порядку фінансування заходів з легалізації комп'ютерних програм в органах виконавчої влади за рахунок відповідних коштів, врахованих у державному бюджеті України на 2013 рік", - повідомив голова Держслужби інтелектуальної власності.

Читайте також:

США загрожують Україні санкціями за злісне порушення авторських прав

Легалізація самобудів "врятувала" статистику щодо введення житла в експлуатацію

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Я 24 апреля, 13:51 Профффесорів з міністром на пенсію! Дякувати їм навчають в ВУЗах лише WINDOWS, в той час коли кожна країна на державному рівні намагається зменшити витрати на ПО, шляхом освоєння вільного ПО. МелкийСофт вміє підмазати там де треба. Саме цікаве почнеться після того як легалізують державні органи і візьмуться за підприємства. Штрафи в казну!!! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...