Топ Новини

У Британії дозволили редагувати геном ембріонів людини

1 лютого 2016 в 16:48

Дослідження будуть проводитися з ембріонами, що були зачаті за допомогою донорського матеріалу в лабораторних умовах.

Ученые-медики
Британські вчені зможуть редагувати геном ембріона людини

Британські вчені отримали дозвіл на застосування методів генної інженерії для досліджень ранніх стадій розвитку ембріонів, спрямованих на підвищення виживання плода. Раніше за дозволом звернулася співробітниця Лондонського інституту Френсіса Кріка Кеті Ніакан для дослідницького проекту ранніх стадій розвитку ембріонів.

Як говориться в заяві британського відомства з проблем відтворення людини і ембріонології, "наш ліцензійний комітет схвалив заявку доктора Кеті Ніакан... на оновлення її дослідницької ліцензії включенням генної інженерії ембріонів".

Разом з тим, ліцензійний комітет обумовив те, що ніякі дослідження з використанням генної інженерії не можуть проводитися без схвалення комісії з питань етики.

Читайте також: Знайдено новий спосіб редагування геному людини

Дослідження будуть проводитися з ембріонами, що були зачаті за допомогою донорського матеріалу в лабораторних умовах. Ембріони будуть вивчатися впродовж двох тижнів і не можуть бути імплантовані жінкам для подальшого розвитку вагітності.

Робота буде спрямована на поліпшення процесу розвитку ембріона при екстракорпоральному заплідненні, а також на запобігання викиднів і різних патологій у дітей. Раніше аналогічні дослідження були дозволені в Китаї.

Раніше повідомлялося про те, що медики планують здійснити перше випробування генної інженерії на людях. У рамках випробувань вчені проведуть лікування гемофілії – захворювання, яке призводить до спонтанних внутрішніх кровотеч .

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...