Топ Новини

У 2014 році Microsoft припинить підтримку Windows XP

10 квітня 2013 в 10:12

Через рік корпорація припинить створення та надсилання оновлень, а також виправлення виявлених помилок.

fast-Windows-7.jpg
blogsdna.com/author/abhinav/

Компанія Microsoft рівно через рік припинить обслуговування операційної системи XP, якою все ще користується близько 39% користувачів ПК в усьому світі. Це означає, що компанія перестане надсилати щомісячні оновлення та виправлення помилок.

Даний крок продиктований бажанням корпорації підштовхнути користувачів до переходу на нові версії Windows. Windows 7 була створена близько 4-х років тому на заміну XP, проте її встановили тільки 45% користувачів ПК. Сумісна з тачпадами Windows 8, що вийшла в 2012 році, встановлена на 3,2% комп'ютерів.

Компанія стверджує, що "переважна більшість користувачів XP переходить на більш нові версії ОС або вже зробили це. Тим, хто не встигне встановити нову систему до квітня 2014 року, буде запропоновано підписати індивідуальні угоди про підтримку, а малим і середнім підприємствам буде надана знижка 15% (до червня) на оновлення програмного забезпечення від Microsoft до нових версій.

Змінена кон'юнктура ринку позначається на продажу Microsoft Windows. Навіть корпоративний сектор тепер купує менше ПК, оскільки співробітники, яким доводиться багато подорожувати, переходять на планшети. До того ж, багато підприємств використовують програми, написані під XP, і тепер їм доведеться або оновлювати їх в терміновому порядку, або підписувати недешеві угоди про підтримку.

Читайте також:

В 2014 році Microsoft випустить замінник Google Glass

Microsoft підозрюють у наданні великих хабарів за урядові контракти

Microsoft готує заміну комп'ютерній мишці

За матеріалами: marketwatch.com
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...