Топ Новини

Twitter дозволив користувачам завантажувати архів своїх повідомлень

17 грудня 2012 в 11:02
Нововведення доступне «дуже маленькому відсотку користувачів». Коли воно з'явиться у всіх, не уточнюється.
Twitter.jpg
stb.s-msn.com

У користувачів сервісу мікроблогів Twitter з'явилася можливість завантажити архів своїх повідомлень.

У липні генеральний директор Twitter Дік Костоло на зустрічі з журналістами пообіцяв запустити можливість завантажувати архів повідомлень. У вересні Костоло заявив, що даний функціонал буде запущений до кінця року, і тепер це обіцянка, судячи з усього, почала виконуватися.

Щоправда дана функція з'явилася поки лише у деяких користувачів сервісу. Ймовірно, можливість завантажити архів найближчим часом з'явиться у всіх користувачів, бо великі інтернет-сервіси часто використовують практику поступового запуску нових функцій.

За даними TechCrunch, користувачі Twitter після формування архіву отримають лист з посиланням на zip-архів. Після відкриття архіву користувачам потрібно буде запустити html-файл для перегляду своїх повідомлень.

Багато соціальних сервісів, включаючи найбільшу у світі соціальну мережу Facebook, вже надали своїм користувачам можливість експортувати свої дані і повідомлення, проте Twitter досі був позбавлений такого функціоналу. Користувачі могли переглядати лише кілька тисяч своїх останніх повідомлень.

Втім, проблему експорту повідомлень з Twitter вже частково вирішили сторонні сервіси. Однак і в них є обмеження: зокрема, сервіс Twdocs.com, як і деякі інші, дозволяє експортувати тільки 3,2 тис. останніх повідомлень.

Читайте також:

Папа Римський написав перше повідомлення у Twitter

Зломщик iPhone і Mac влаштувався на роботу в Twitter

Twitter стане «офіційним коментатором» лондонської Олімпіади

За матеріалами:
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...