Twitter запустив власний музичний сервіс

18 квітня 2013 в 18:18

Спеціальний додаток Twitter запропонує музику на основі списку підписок користувача. Програма поки недоступна в Україні.

Twitter Music
Популярний сервіс запустив музична програма Twitter #music

Популярний сервіс мікроблогів Twitter запустив музичну програму Twitter #music, яка пропонує музику на основі списку підписок користувача. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії в четвер, 18 квітня.

Інтерфейс програми передбачає чотири вкладки: "Популярний", "Набирає популярність", "Рекомендований" і "Програється зараз". Перші вкладки показують, які треки і виконавці найбільш часто згадуються користувачами Twitter. Вкладка "Рекомендований" радить музику, яку слухають друзі користувача і музиканти, яких він "зафоловил". Вкладка "Програється зараз" показує треки від друзів, розміщені в твіттері з хештегом #NowPlaying.

Twitter #music інтегровано з музичними сервісами iTunes, Rdio і Spotify. Програма недоступна в Україні; єдиними країнами, де вона працює, є США, Австралія, Великобританія, Ірландія, Канада і Нова Зеландія.

Додаток доступний поки тільки в веб-версії на сайті music.twitter.com і на платформі iOS.

Сервіс Twitter #music був розроблений на основі музичного порталу We Are Hunted, який компанія придбала деякий час назад. Чутки про запуск музичного сервісу Twitter ходили останні кілька днів. У жовтні 2012 року Twitter ввів нововведення, що дозволяє програвати пісню з сервісу Soundcloud прямо в твите.

Зазначимо, що в кінці 2012 року кількість активних користувачів мережі мікроблогів Twitter досягла 200 мільйонів. Активними в Twitter вважаються користувачі, які заходять у свої акаунти на сайті або через мобільні додатки хоча б раз на місяць.

Twitter - система, що дозволяє користувачам надсилати короткі текстові замітки (до 140 символів), використовуючи веб інтерфейс, SMS, засоби миттєвого обміну повідомленнями або сторонні програми-клієнти.

Власником системи є компанія Twitter Inc, головний офіс якої знаходиться в Сан-Франциско, (штат Каліфорнія). Twitter Inc також має сервери та офіси в San Antonio (штат Техас) і Бостоні (штат Массачусетс).

Створений у 2006 році сервіс незабаром завоював популярність у всьому світі.

Читайте також:

Google очолює десятку найпопулярніших сайтів, замикає - Facebook

Україна посіла друге місце в світі за темпами зростання інтернету

Соцмережа "ВКонтакте" хоче розмістити акції на біржі в Нью-йорку

Українська Вікіпедія зростає практично зі швидкістю китайської

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...