Третій національний конкурс професійної майстерності Toyota

17 вересня 2012 в 09:37
Основною метою конкурсу професійної майстерності є демонстрація високого рівня підготовки і знань фахівців офіційних дилерських центрів.

14 вересня 2012 року відбудеться третій національний Конкурс професійної майстерності Toyota. Організатором конкурсу виступає ПІІ «Тойота-Україна», офіційний імпортер автомобілів Toyota і Lexus в Україні, разом з партнерами компанії: ПАO «Страхова компанія «АХА Страхування»», ПАO «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», ТОВ «Автологістика», ТОВ «Енергія» , ТОВ «Мішелін Україна», рекламним агентством «АММ/vizeum», представництвом «Панасонік (ЦІС) Ой», рекламним агентством «Галаган».

У цьому році, наслідуючи принцип «Always а better way», що значить «Завжди краще», свою майстерність продемонструють кращі механіки і консультанти з продажу запасних частин і аксесуарів дилерської мережі Toyota з України та Молдови.

Переможець конкурсу майстерності серед механіків буде визначений за допомогою результатів завдань на чотирьох ділянках: технічного обслуговування і загального ремонту; діагностики; вимірювальних робіт і теоретичного тестування. Переможець серед консультантів відділу запасних частин і аксесуарів буде визначений за результатами завдань, в яких вони зможуть продемонструвати свої навички з виявлення потреб клієнтів і максимального їхнього задоволення.

Основою роботи офіційних дилерських центрів Toyota є принцип надання найкращого рівня якості робіт і обслуговування, а також принцип, «Клієнт - перш за все». Основною метою конкурсу професійної майстерності є демонстрація високого рівня підготовки і знань фахівців офіційних дилерських центрів.

Конкурс буде проходити з 13:00 до 16:30 у дилерському центрі «Тойота Сіті Плаза». Урочисте нагородження переможців заплановано на 17:30.

Відвідувачі заходу матимуть можливість взяти участь у різноманітних змаганнях, активно вболівати за учасників конкурсу професійної майстерності, а також отримувати подарунки за участь. Також гості конкурсу зможуть переконатися у високому професіоналізмі фахівців офіційних дилерських центрів Toyota і Lexus з усіх регіонів України та Молдови і оцінити їх роботу власноруч. Конкурс професійної майстерності Toyota - це подія, яка привертає увагу і дає можливість переконатися в професійному підході і цінностях Toyota.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...