Топ Новини

Subaru: найвигідніші пропозиції на модельний ряд «зоряної плеяди»

20 серпня 2012 в 14:53
Програма знижок поширюється на автомобілі, вироблені у 2011 році. Так, на моделі Legacy, XV, Forester та Outback діє постійна знижка, величина якої залежить від конкретної моделі.

Компанія «Субару Україна» інформує про найвигідніші пропозиції покупцям: придбати автомобіль Subaru 2012 модельного року зі знижкою, яка в окремих позиціях досягає 18 900 гривень.

Програма поширюється на автомобілі, вироблені у 2011 році. Так, на моделі Legacy, XV, Forester та Outback діє постійна знижка, величина якої залежить від конкретної моделі.

Флагманом продажів є універсал підвищеної прохідності Outback. Його можна придбати вигідніше на 8300 грн за версію з атмосферним 2,5-літровим «боксером» у максимальній комплектації на варіаторі.

Популярний кросовер XV через підвищений попит також майже розпроданий. На нього встановлена максимальна знижка у 10 тисяч гривень (за версію з 2-літровим мотором і варіатором в комплектації FG).

За вигідними цінами «Субару Україна» пропонує і модель Legacy. Знижка на седан Legacy досягає 17 900 грн.

Однак найбільшу суму можна заощадити на моделі Forester - 18 900 грн. Саме така різниця в ціні 2,5 Turbo S Edition 2012 і 2011 випуску.

Акція триватиме до кінця 2012 року або до останнього автомобіля на складі офіційного імпортера Subaru.

_________________________________________________________________________________

Subaru (Японія) - автомобільний підрозділ виробника транспортного устаткування Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI).

FHI розробляє і створює спектр інноваційних промислових продуктів за напрямками: автомобільний, аерокосмічний, виробництво автобусів, промислової продукції, виготовлення інженерних конструкцій для будівель, транспортування, екологічні системи.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...