Стівен Хокінг має намір вирушити в космос

20 березня в 12:56

Вчений здійснить політ у космос на кораблі компанії Virgin Galactic.

Стивен Хокинг 1
Політ у космос зробить Стівена Хокінга щасливим
neinvalid.ru
Знаменитий фізик-теоретик Стівен Хокінг планує відправитися в космос в рамках програми компанії Virgin Galactic. Про це науковець розповів в інтерв'ю Good Morning Britain.

"Політ у космос зробить мене щасливим. Я думав, що ніхто не захоче брати мене, але Річард Бренсон запропонував мені місце в Virgin Galactic, і я моментально погодився", — розповів Він.

Virgin Galactic планує запустити програму суборбітальних туристичних польотів для всіх бажаючих, а в майбутньому – запропонувати своїм клієнтам програму орбітальних польотів.

Читайте також: Позаземні цивілізації можут виявитися воєвничими кочівниками і захопити Землю – Хокінг

У 1963 році 22-річному Хокінгу був поставлений діагноз бічний аміотрофічний склероз (БАС). Тоді лікарі вважали, що жити йому залишилося два-три роки. Однак їхні прогнози не виправдалися, учений продовжує наукову роботу, двічі одружився і став батьком трьох дітей.

Раніше Стівен Хокінг назвав чорні діри воротами в інші всесвіти. За його словами, інформація, яка потрапила у чорну діру, може бути переведена в свого роду "голограму" або вийти в альтернативний всесвіт. Однак він додав, що якщо увійти в чорну діру, то дороги вже не буде.

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...