Топ Новини

Станція New Horizons зробила "дзвінок додому"

15 липня 2015 в 05:12

New Horizons успішно виконав свою основну місію.

New Horizons
New Horizons вирушив далі до Поясу Койпера

Автоматична міжпланетна станція New Horizons "зателефонувала додому", що свідчить про завершення основної частини дослідницької місії, а так само про успішне проходження повз карликової планети Плутон. NASA прийняла цей "дзвінок" приблизно в 03:55 за київським часом.

Станція New Horizons максимально наблизилася до Плутона (12,5 тисяч км) 14 липня 2015 року в 14:50 за київським часом. Космічний апарат протягом 30 хвилин повинен був провести близько 150 наукових вимірювань. Однак існувала ймовірність, яка дорівнює 0,01%, що New Horizons може бути втрачено через зіткнення з частинками космічного пилу і великими тілами. Після прийняття "дзвінка" від міжпланетної станції, вчені переконалися в успішному виконанні нею своєї головної місії.

За результатами отриманої інформації, які передав космічний апарат NASA збирається найближчим часом дати прес-конференцію, на якій обговорить сучасний стан місії New Horizons і, що ймовірно, озвучить деякі попередні дані.

Читайте також: Вчені припускають наявність скель на Плутоні


14 липня автоматична міжпланетна станція New Horizons надіслала нові фото Плутона і його супутника Харона, які свідчать про структурної неоднорідності обох космічних тел.

За матеріалами: Lenta.ru
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...