Топ Новини

Стань зіркою Toyota!

9 жовтня 2012 в 09:11
З 15 вересня по 14 жовтня 2012 року в офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» пройде акція «Стань Зіркою Toyota». Toyota запрошує всіх жінок в офіційні дилерські центри для участі в акції.

«Стань зіркою Toyota» - акція, організована спеціально для всіх жінок, шанувальниць бренду Toyota. Для того щоб взяти участь в акції, необхідно відвідати один з 33 офіційних дилерських центрів Toyota і пройти тест-драйв. Після проходження тест-драйву прихильниця бренду Toyota гарантовано отримає модний аксесуар від провідного українського дизайнера Айни Гассе, а саме сучасну сумку для шоппінгу.

Також всі дами, що пройшли тест-драйв під час дії акції, запрошуються на зоряну фотосесію, щоб відчути себе справжньою зіркою з обкладинки журналу. Зоряні фотосесії будуть проходити в офіційних дилерських центрах Toyota щосуботи та неділі з 15 вересня по 14 жовтня 2012 року з 12:00 до 19:00. За погодженням учасниць акції фотографії зі зоряних фотосесій будуть опубліковані на спеціальній сторінці акції www.star.toyota.ua.

Стань зіркою Toyota!


Акція діє з 15 вересня по 14 жовтня 2012 року в офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» на території України.

www.toyota.ua

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...