Топ Новини

Смерть ноутбуків як класу призначили на 2017 рік

15 листопада 2012 в 19:07
Традиційні лептопи перестануть існувати, упевнені експерти. Смерть ноутбуків як класу очікують вже в найближчі 3-5 років. Майбутнє за мобільними пристроями.
internet_notebook.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Директор з інформаційних технологій SAP Олівер Бассманн заявив, що його компанія виходить з того, що в майбутньому в компаній буде постійно збільшуватися кількість мобільних співробітників і це необхідно буде враховувати при проектуванні програмного забезпечення. У той же час, Бассманн прогнозує, що приблизно до 2017 року компанії відмовляться від використання ноутбуків як класу обчислювальних пристроїв.

«Я впевнений, що традиційні лептопи в майбутньому перестануть існувати. Це відбудеться в майбутні 3-5 років», - сказав він на корпоративній конференції SAP Sapphire в Мадриді (Іспанія).

Замість цього, компанії будуть концентруватися переважно на мобільних пристроях і саме тому SAP зараз пропонує підтримку для більш ніж десятка мобільних пристроїв, з якими користувачі зможуть працювати в корпоративному середовищі. «Ми зараз повністю підтримуємо RIM, Apple, Android і Windows Phone 8», - говорить він. «Для всіх них ми намагаємося створити однакові політики безпеки і загальні принципи управління».

Говорячи про настільні ОС інформаційний директор SAP заявив, що з точки зору компанії, концепції майбутнього найкращим чином буде відповідати саме Windows 8.

Читайте також:

У США викрадено ноутбук з тисячами співробітників NASA

Українці стали рідше користуватися ПК, перевагу віддають смартфонам і нетбукам

Помер винахідник ноутбука

Представлений перший у світі ноутбук, керований поглядом

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...