Топ Новини

Smart TV

22 червня 2011 в 10:30
Телевізори, як і раніше залишаються найпопулярнішими пристроями у наших оселях - рідко зустрінеш будинок або квартиру, де не було б цього атрибута цивілізації. У той же час хода IT-прогресу, яка довгий час обходила сегмент телевізорів стороною, дісталася й сюди.

Телевізори, як і раніше залишаються найпопулярнішими пристроями у наших оселях - рідко зустрінеш будинок або квартиру, де не було б цього атрибута цивілізації. У той же час хода IT-прогресу, яка довгий час обходила сегмент телевізорів стороною, дісталася й сюди. Сучасні телевізори еволюціонували настільки, що багато в чому здатні замінити комп'ютер, що став не тільки центром домашнього кінотеатру, а й центром комунікацій! Це стало можливим завдяки появі так званих Smart TV.

Від звичайних телевізорів Smart TV відрізняються кардинально: якщо звичайні телевізори були «прив'язані» до антенного кабелю і домашньої електроніки як джерела медіа-контенту, то Smart TV здійснили значний прогресивний «стрибок», забезпечуючи доступ до воістину безмежного мультимедійного вмісту. Справа в тому, що Smart TV отримали можливість прямого виходу в мережу Інтернет!

Крок до цифрового дому

Окрім доступу в Інтернет, Smart TV змінюють і способи взаємодії домашньої електроніки, роблячи взаємозв'язок між «розумними» пристроями більш тісним. Так, до Smart TV запросто можуть підключатися не тільки домашні комп'ютери, але і смартфони, планшети, камери та інші пристрої з підтримкою галузевої специфікації спільної взаємодії (DLNA). Причому будь-які з перерахованих пристроїв абсолютно самостійно обмінюються контентом зі Smart TV, дозволяючи переглядати фото- і відео-файли на величезному екрані широкоформатного телевізора.

Зі старих, але як і раніше корисних можливостей Smart TV відзначимо можливість перегляду відео та фото, підключених по USB флеш-драйвів або жорстких дисків.

Слід уточнити: для реалізації всіх Smart TV можливостей, включаючи Інтернет, телевізор повинен має бути підключено до домашньої локальної мережі, яка, у свою чергу, повинна мати доступ до мережі глобальної.

Свобода вибору

Можливості Smart TV дають можливість забути про жорстку прив'язку глядача до ефірної сітки каналів. Відео за запитом - ось що стає наріжним каменем. Обравши цікавий фільм у домашній фільмотеці або на онлайн-ресурсі, глядач прямо під час перегляду має приємну нагоду обговорити те, що відбувається на екрані, з друзями по соціальній мережі. Так, коло онлайн-спілкування більше не обмежується рамками комп'ютерів, планшетів або смартфонів! А в якості клавіатури при наборі тексту використовується універсальний пульт ДУ від Smart TV.

Набір можливостей Smart TV може змінюватися залежно від марки телевізора. Однією з компаній, яка найбільш активно працює над Smart TV, є Samsung. Досить сказати, що в модельному рядку 2011 року в усіх телевізорах цього виробника з діагоналлю від 40 дюймів і більше будуть присутні функції Smart TV. У нових телевізорах реалізовано низку цікавих особливостей. Наприклад, функція Search All здійснює пошук потрібного контенту, причому як на комп'ютерах і мобільних пристроях у домашній мережі, так і в Інтернет. Виходячи з історії переглядів, інтелектуальна функція Your Video порекомендує фільми, які можуть зацікавити глядача у першу чергу. У Smart TV Samsung вбудовано повноцінний інтернет-браузер, що дозволяє практично без обмежень серфити мережу в «паузах» між кіносеансами. А самі функції телевізора завжди можна розширити завдяки використанню зручних екранних віджетів, які доступні для завантаження в онлайн-магазині Samsung Apps. Соціальні мережі Facebook і Twitter, Skype - все це вже сьогодні доступно з широкого екрану Smart TV.

Висновок

Погодьтеся, телевізори з можливостями Smart TV вже сьогодні виглядають вражаюче. Але ж це тільки початок. Які сюрпризи піднесуть нам телики у найближчому майбутньому? Сьогодні ми не можемо точно відповісти на це питання, але впевнені: сюрпризи будуть, і вони будуть вражаючими!

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...