Топ Новини

Smart-телевізори

6 липня 2011 в 07:45
Телевізор вже багато років залишається одним із найпопулярніших домашніх пристроїв. За «телеком» проводять дозвілля, отримують свіжу інформацію про події у світі, дивляться спортивні трансляції тощо. За даними статистики, регулярно у світі дивляться телевізор близько 4 млрд людей, а це «більша половина» населення планети.

Довгий час телевізор був досить нішевим пристроєм, основною функцією якого було відтворення доступної сітки ефірних телеканалів або ж відео з підключених програвачів. Але стрімкий технічний прогрес дістався і до консервативної сфери ТВ - зараз, із приходом Smart TV, уявлення про базові можливості телевізора докорінно змінюється.

Чим же «розумні» Smart TV перевершують звичайні телевізори? Власне, про це ми і хочемо вам розповісти.

Телевізор зі Smart TV-можливостями надає телеглядачеві доступ до телеефіру, додаткового контенту у домашній мережі, а також має можливість виходу у мережу Інтернет! Погодьтеся, це революційне нововведення, що піднімають можливості домашніх комунікацій на зовсім інший рівень.

Перед телеглядачем відкривається маса нових можливостей: це і перегляд відео за запитом, а не тільки в ефірній сітці, і підтримка різних веб-сервісів типу YouTube, і навіть - можливість вільного спілкування в Інтернет. Наприклад, прямо з екрану телевізора стає доступним спілкування у соціальних мережах, службах обміну миттєвими повідомленнями, або навіть відеоспілкування по Skype за наявності спеціальної веб-камери.

Більше того, телеглядач тепер взагалі не обмежений у свободі серфінгу із всесвітньої Мережі. Справа в тому, що у Smart-телевізорі є вбудований браузер, що дозволяє повноцінно користуватися будь-якими цікавими веб-ресурсами.

Функції Smart TV передбачають і зміну взаємодії між домашніми пристроями, дозволяючи їх більш простий і безпроблемний взаємозв'язок один з одним.

Через USB до Smart TV легко підключаються флешки або зовнішні жорсткі диски, але особливо цікаві можливості пропонує підтримка новими телевізорами Wi-FI. Використовуючи можливість Direct Wi-Fi з'єднання, до телевізора безпосередньо можуть підключатися ноутбуки, планшети, смартфони, камери, медіа-плеєри й інші мобільні гаджети з підтримкою бездротового зв'язку.

Особливістю Smart-телевізорів є і можливість запуску на них додатково завантажених програм-віджетів, що дозволяє наділити домашній телевізор індивідуальним функціоналом, який найбільш задовольняє запити вашої родини. Такими віджетами можуть бути інформаційні, новинні, ігрові та інші розважальні програми. Наприклад, дізнатися найближчий прогноз погоди ви зможете, не відриваючись від екрану телевізора.

Всі провідні виробники телевізорів планують впроваджувати у свої моделі Smart TV функції. Найбільшу активність у цій області проявляє світовий лідер у виробництві телевізорів - компанія Samsung. Якщо говорити про модельний ряд 2011 року, то всі без винятку телевізори Samsung з діагоналлю 40 дюймів і більше, включаючи LED, LCDі PDP лінійки телевізорів, будуть відповідати можливостям Smart TV. Більше того, ця компанія вже створила діючий магазин програм Samsung Apps для ТБ, де можна знайти локалізовані безкоштовні програми для Smart-телевізорів.

Світ змінюється, у тому числі і світ телебачення. І хоча Конфуцій говорив «не дай вам Боже жити в епоху змін», все ж зміни - це дуже цікаво!

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...