Топ Новини

Skype запускає відеоповідомлення

6 грудня 2012 в 13:23
Користувачам Skype стане доступна нова функція - відеоповідомлення. Для платних передплатників не буде ніяких обмежень, для безкоштовних буде встановлений ліміт послань.

Сервіс інтернет-телефонії Skype вводить можливість надсилання відеоповідомлень за принципом MMS.

Згадка про функції з'явилася в «Умовах надання послуг» (пункт 19.9, Skype Video Messaging) в середу, 5 грудня. Опція буде доступна як передплатникам платного сервісу, так і іншим абонентам, проте, з деякими обмеженнями.

Так, користувачі Skype Premium (абонплата складає 8,99 доларів на місяць) отримають право записувати й надсилати необмежену кількість відеоповідомлень. Крім того, у відеоповідомлень не буде «терміну давності» - одержувач зможе ознайомитися з ним через будь-який час з моменту його надсилання.

Для тих же, хто не підписаний на платні послуги Skype, кількість повідомлень буде обмежено, а повідомлення будуть «згорати» через 90 днів з моменту відправки.

Коли відеоповідомлення будуть реалізовані у Skype, поки не повідомляється. Але аналогічна функція вже є у мобільному відеосервісі Qik, який належить Skype. Власником Skype, у свою чергу, є корпорація Microsoft.

Читайте також:

Facebook випустив власний месенджер

Складено новий Топ-25 найпопулярніших паролів в інтернеті

Skype виправив помилку, яка дозволяла отримати доступ до чужого акаунту

Gmail визнано найпопулярнішою в світі поштою

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...